Завантажити ще

Ранковий удар по Харківщині: ДСНС повідомила про трьох загиблих

Ранковий удар по Харківщині: ДСНС повідомила про трьох загиблих
Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

За добу з 17 по 18 серпня Харківський відділок ДСНС 8 раз виїжджав на пожежі. Шість з них були спричинені військовими діями, повідомили у прес-службі рятівників.

Так, пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Ізюмському (2), Чугуївському (1) та Харківському (1) районах області, а також Холодногірському (1) та Салтівському (1) районах Харкова.

Вночі ворог завдав ракетного обстрілу по Салтівському, Холодногірському та Слобідському районах міста Харкова, а також Красноградському районі області. В результаті обстрілів зруйновані та пошкоджені багатоповерхові та приватні житлові будинки, гуртожиток та будинок культури.

Підрозділи ДСНС залучались для ліквідації пожежі на площі близько 4 тисяч квадратних метрів у будинку культури Холодногірського району Харкова, а також у триповерховому житловому будинку Салтівського району міста Харкова (7 осіб загинуло та 17 постраждало).

Також у місті Красноград було зруйновано 3 житлових будинки та 12 будівель пошкоджено. За попередніми даними, в результаті обстрілів загинуло 2 особи. 3 людей, з них 1 дитину, вдалось врятувати. Пожежі не було.

У Слобідському районі Харкова сталося часткове руйнування чотириповерхової будівлі гуртожитку та будівлі трамвайного депо. За попередніми даними загинула одна людина. 8 людей, з них 2 дитини, вдалось врятувати. Пожежі не було.