28 березня
Завантажити ще

Гайдай підтвердив знищення штабу "вагнерівців" у Попасній

Гайдай підтвердив знищення штабу
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У Попасній бійці Збройних сил ліквідували штаб "вагнерівців". На цю мету українських захисників навів один із представників росЗМІ. Про це повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

- ЗСУ знову вдало відпрацювали по ворожому штабу, на який навів один із представників ЗМІ Росії. Цього разу вчора у Попасній, де точним ударом розбито штаб ПВК "Вагнера". Кількість загиблих уточнюється, – зазначив Гайдай.

При цьому він повідомив, що в той же час на лінії фронту росіяни активніше застосовують штурмову та армійську авіацію – з повітря обстріляно три населені пункти. Окрім того, окупанти все частіше намагаються провести розвідку переднього краю оборони ЗСУ. Однак вісім ворожих атак були успішно відбиті. Розвідгрупу росіян українські військові знешкодили.

Також Гайдай розповів про життя у захоплених містах Луганщини. За його даними, люди поступово розчаровуються в окупаційній владі.

- Мешканці Сєвєродонецька понад місяць тому віддали свої персональні дані в обмін на обіцянку відновити житлові приміщення. Втім, і досі ніхто не прийшов навіть для обстеження. У багатьох багатоповерхівках міста пробито дах, вибито вікна, не кажучи вже про відсутність деяких стін. А перші примхи погоди даються взнаки – нетривалий літній дощ перетворив життя городян на катастрофу. Важко уявити, що буде восени, за два тижні, - розповів він.

Окупаційна влада Сєвєродонецька замість того, щоб допомогти людям, виконує наказ щодо обстеження будинків, які непридатні для проживання.

- Вже визначили понад сотню багатоповерхівок, що підлягають знесенню. І активно цим займаються, замість підготовки міста до зими. Для чого? Щоб потім показувати політикам з Росії картинку квітучого міста. Тож і відновлювати нічого не будуть, бо все пошкоджене просто знесуть, – зазначив Гайдай.

Напередодні російська пропаганда заявила про удар по штабу ПВК "Вагнера". Проте, інформацію про загибель засновника військової компанії Євгена Пригожина пропагандисти не підтверджують.