Завантажити ще

Українські партизани "полюють" на колаборантів та організаторів референдуму у Мелітополі

Українські партизани
Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Українські партизани активно діють на захоплених Росією територіях. На початку серпня відплата спіткала кількох колаборантів та організаторів псевдо-референдумів на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє РІА-Мелітополь.

9 серпня українські партизани ліквідували двох колаборанток, які входили до так званої “комісії з підготовки референдуму” у Мелітопольському районі. А 12 серпня вибух покалічив колаборанта Олега Шостака, який відповідав за пропагандистський напрямок у процесі організації псевдо-референдуму. Раніше українські підпільники також підірвали вибуховий пристрій біля відділення поліції у Бердянську.

- Ми й надалі організовуватимемо підривну діяльність, доки окупанта не буде остаточно дискредитовано і знищено. Ви тут чужі, а ми серед вас. Радійте, що обійшлося без жертв, але на цьому ми не зупинимося”, - таке повідомлення опублікував анонімний канал “Бердянська партизанська армія”.

Джерела видання в українському підпіллі повідомляють, що знищуватимуть усіх колаборантів, особливо тих, хто бере участь у підготовці так званого референдуму.

– Наші люди є всюди – від Херсона до Маріуполя. Вони підготовлені, мотивовані, знають свою мету. Ми боротимемося з подільниками окупантів, колаборантами та зрадниками будь-якими доступними засобами, доки всі вони не будуть ліквідовані, - каже один із представників українського підпілля.

Минулого тижня в Мелітополі спалили будинок колаборантки - співмешканки окупаційного коменданта одного з селищ Мелітопольського району, який усіма способами активно готувався до «голосування». Плюс підрізали ножем двох прихильників окупаційної «влади», які наввипередки бігали селами з незрозумілими «списками».