Завантажити ще

В Мелітополі підірвали авто з поплічником зрадника Балицького

В Мелітополі підірвали авто з поплічником зрадника Балицького
Фото: flickr/186429249@N08

Зранку 12 серпня в Мелітополі пролунав гучний вибух. Як повідомив в своєму телеграм-каналі мер міста Іван Федоров, інцидент стався в одному з дворів вулиці Гоголя.

- За попередньою інформацією, спрацював саморобний вибуховий пристрій. За словами місцевих мешканців, після вибуху в сторону мікрорайону поїхали швидкі. Нагадаю, що рух опору пильно стежить за колаборантами, знає кожного в обличчя і по імені й нікого не залишить без належної уваги, - написав Федоров.

Трохи пізніше він написав, що «по заслугам» отримав один з очільників виборчого штабу «єдиної рассєї» - керівник пропагандистського відділу роботи з ЗМІ Олег Шостак.

-  Близький поплічник Євгена Балицького, який протягом довгого часу був маріонеткою його приватного місцевого телеканалу «МТВ-Плюс». Систематично транслюючи в етері карту України без Криму та сюжети про начебто палку любов мелітопольців до «расєї». Підсумок: тепер Шостак точно не зможе сидіти на стільці рівно - його частину тіла для сидіння буквально підірвано, розказав Федоров.

Він додав, що протягом цього тижня у місті також був підірваний «головний штаб "єдиної расєї" по пр. Б. Хмельницького».

- Лігво рашистів у самому центрі міста з цілодобовою охороною! Саме там орки формували фальшиві списки та здійснювали підкуп виборців. Підсумок: налякані окупанти зрозуміли, що навіть озброєним до зубів безпечного місця на українській землі їм не знайти, - додав він.

Минулого тижня у Мелітополі також спалили будинок  колаборантки - співмешканки окупаційного коменданта одного з селищ Мелітопольського району, яка всіма способами активно готувалась до «голосування». Плюс підрізали ножем двох поплічників окупаційної «влади», які наввипередки бігали по селам з незрозумілими «списками».

Мелітополь знаходиться під окупацією з самого початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.  Раніше Федоров повідомляв про намір загарбників підірвати інфраструктуру міста, якщо їм прийдеться відходити. Окупанти розміщують свою військову техніку та військові об'єкти безпосередньо поблизу житлових багатоповерхових будинків, щоби українські військові не могли відповідати на обстріли.

Паралельно російські загарбники готуються до проведення " референдуму". Колаборанти під дулами автоматів провели "опитування" серед мелітопольців. Вони також викрадають та катують людей, залякуючи їх.