8 грудня
Завантажити ще

Біля білоруського аеродрому Зябрівка пролунала серія вибухів

Біля білоруського аеродрому Зябрівка пролунала серія вибухів
Фото: slovoidilo.ua

У районі окупованого Росією білоруського аеродрому Зябрівка лунали вибухи. Як повідомила моніторингова група " Белорусский Гаюн ", за 10 хвилин було видно щонайменше 8 спалахів.

- Інформацію про спалахи підтверджують одразу кілька джерел. За різними даними, починаючи з 00:30 було не менше 8 спалахів, - підкреслили у виданні.

Зябрівка розташована у Гомельській області Білорусі. Аеродром повністю контролюється росіянами, і там облаштовувалась російська військова база. На території аеродрому знаходився ракетний дивізіон ракетного комплексу "Іскандер-М" та дивізіон С-400".

Раніше білоруське міноборони повідомило про проведення навчань військ ППО та ВПС із бойовою стріляниною. Наразі невідомо, чи пов'язані вони зі спалахами у районі Зябрівки.

Навчання мають відбуватися у два етапи: з 9 по 11 серпня – у районах проведення навчання на території РБ та з 22 по 25 серпня – у межах території та повітряного простору полігону «Ашулук». Точної локації навчань Міноборони Білорусі не повідомило, але передбачається, що вони пройдуть у зонах обмеження польотів: південь Білорусі, а також дві додаткові зони, які розташовані у північно-східній частині Бобруйска. Зябрівка якраз підходить як одне з місць можливих навчань, наголосили у виданні.

Офіційне повідомлення Міноборони Білорусі

- 10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом вчасно вжито заходів щодо гасіння, - повідомили у відомстві вранці 11 серпня.

За даними Міноборони, постраждалих немає.

Новини по темі: Вибух Білорусь