Завантажити ще

Міноборони України та Офіс президента прокоментували вибухи в Криму

Міноборони України та Офіс президента прокоментували вибухи в Криму
Фото: REUTERS

Міністерство оборони України не може встановити причину вибухів у селі на території окупованого Криму, де загинула одна людина.

- Щодо пожежі на території аеродрому «Саки» в районі населеного пункту Новофедорівка у тимчасово окупованому Росією Криму. Міноборони України не може встановити причину займання, однак вкотре нагадує про правила пожежної безпеки та заборону куріння у невстановлених місцях. Факт пожежі може бути використаний країною-терористом в інформаційній війні. Не виключаємо, що окупанти «випадково» знайдуть якісь характерні «шеврон», «візитівку» чи навіть «ДНК». Принагідно звертаємо увагу, що одяг з бавовни дуже гігієнічний. Зберігайте спокій та вірте Збройним силам України, - сказано у повідомленні Міноборони.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак написав, що "український південь особливо прекрасний у серпні".

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк написав, що все тільки починається: "Демілітаризація Російської Федерації — невід’ємна частина забезпечення глобальної безпеки. Майбутнє півострова Крим — бути перлиною Чорного моря, національним парком з унікальною природою та світовим курортом. Не військовою базою для терористів. Все тільки починається".

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук нагадала, що сьогодні Міжнародний день корінних народів: "В Україні такими вважаються кримські татари, караїми та кримчаки. А сьогоднішні вибухи у Новофедорівці є черговим нагадуванням про те, чий Крим. Тому що це є Україна!"

Вибухи пролунали ввечері 9 серпня поблизу смт Новофедорівка, де знаходяться військова частина та військовий аеродром. Міноборони Росії пояснило це "детонацією кількох авіаційних боєприпасів". 

Фото: t.me/rian_ru

Фото: t.me/rian_ru