29 вересня
Завантажити ще

ЗСУ підтвердили удар по Антонівському та Каховському мостах

ЗСУ підтвердили удар по Антонівському та Каховському мостах

Збройні сили України вночі 8 серпня завдали нового удару по мостах і переправах в Херсонській області. Як повідомив депутат  Херсонської облради Сергій Хлань, є попадання в районі Антонівського мосту.

- Ось так нічка для окупантів в Херсонській області. Попадання в районі Антонівського мосту. Чути вибухи в Новій Каховці, традиційно в Чорнобаївці. Також є інформація про Скадовськ та Дар'ївку. Схоже, День Повітряних сил України для орків закінчився знатним феєрверком. Горять, вибухають, - написав він.

Удар по мосту підтвердила і керівник прес-центру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк. Про це вона повідомила в ефірі телемарафону, заявивши, що нічний удар ЗСУ був нанесений по Антонівському та Каховському мостах.

- Відпрацьовано вогневий контроль, який ми тримали кілька діб тому на цьому напрямі, і він має свої результати. Попадання є досить поважними, - запевнила Гуменюк.

Оупанти в своїх телеграм-каналах також повідомили про черговий удар по Антонівському мосту. Вони заявили, що на місці удару пожежа та пошкоджена будівельна техніка. Тому "відновлення руху відкладається" (раніше на мосту проводився ремонт. – Ред.).

Інформація про удар по Антонівському мосту з'явилася в пабліках в ніч на 8 серпня.  В мережі показували відео пожежі, та офіційного підтвердження до цих пір не було. 

Вперше по Антонівському мосту ЗСУ вдарили в кінці липня. Тоді окупанти були змушені закрити рух по ньому через пошкодження дорожнього полотна.