Завантажити ще

У Бахмуті затримали шістьох "перевертнів", які допомагали росіянам

У Бахмуті затримали шістьох
Фото: t.me/patrolpolice_ua

Правоохоронці продовжують шукати в Донецькій області шанувальників "російського світу", які допомагають ворогові та звуть в Україну смерть та розруху. Так, за добу в Бахмуті поліцейські затримали шістьох таких "перевертнів". Про це з посиланням на першого заступника начальника департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького повідомляється у Telegram-каналі Патрульної поліції України.

- Розруха і смерть - те, що несуть росіяни. Однак деяким недостатньо горя, що несе в собі російський світ. Ці чудовиська захоплюються і чекають на нього: листування зі свинобаками, смуток за совком, отримання рублів за наведення, неприкрита ненависть до України та українського... Так, такі люди нам теж зустрічаються на нашій, українській землі, - повідомив Білошицький.

За один день у Бахмуті затримали шістьох зрадників, які чекали на

За один день у Бахмуті затримали шістьох зрадників, які чекали на

Він також зазначив, що "перевертні", які допомагають РФ, при цьому не гребують гуманітарною допомогою та користуються українським паспортом. Білошицький зазначив, що зрадникам не вдасться втекти, адже поліція і надалі затримуватиме таких "перевертнів".

Раніше співробітники Служби безпеки України спіймали двох ворожих агентів, які допомагали російським окупантам у Миколаївській області. Зокрема, вони передавали дані про важливі інфраструктурні об'єкти, склади з пальним, дислокацію ЗСУ.