18 серпня
Завантажити ще

Генштаб: ЗСУ відбили атаки росіян на трьох напрямках

Генштаб: ЗСУ відбили атаки росіян на трьох напрямках
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військові відобразили наступальні дії ворога на Слов'янському, Бахмутському та Авдіївському напрямках. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

На Слов'янському напрямку противник робив вогневу поразку зі стовбурової та реактивної артилерії в районах населених пунктів Велика Камишеваха, Сулігівка, Довгенько, Долина, Мазанівка, Адамівка, Карнаухівка, Курулька, Рідне, Дібрівно, Грушуваха, Богородичне.

– Окремі підрозділи ворога намагалися просунутися до району західної околиці Богородичного, але успіху не мали, відійшли, – додали військові.

На Бахмутському напрямку зафіксовано ворожі обстріли поблизу Бахмута, Соледара, Зайцево, Яківлівки, Кодеми, Юр'ївки, Бахмутського, Берестового, Покровського та Іванграда. Російська штурмова та армійська авіація завдала ударів неподалік Зайцева, Соледара, Бахмута, Берестового та Яківлі.

Штурмовими діями окупанти намагалися покращити тактичне становище у напрямах Струповка – Бахмутський, Покровський – Соледар, Покровський – Бахмут, Володимирівка – Яківлівка, Відродження – Вершина, Покровське – Вершина. У всіх зазначених напрямках ворог отримав рішучу відсіч українських воїнів та відійшов.

На Авдіївському напрямку ствольна та реактивна артилерія ворога обстрілювала райони Авдіївки, Пісків, Нетайлового, Невельського та Нью-Йорка. Штурмова авіація окупантів діяла поблизу Нью-Йорка, Красногорівки, Пісків та Мар'їнки.

- Наступальними діями російські загарбники намагалися прорвати оборону українських військ у напрямках Спартак – Авдіївка, Веселе – Піски, Новоселівка Друга – Красногорівка, Олександрівка – Мар'їнка, Кирилівка – Павлівка та Пречистівка – Новомайорське. Українські воїни завдали ворогові значних втрат і відкинули назад, - зазначили у штабі.

На Краматорському напрямі супротивник наступальних дій не вів. Здійснив обстріл з танків та артилерії поблизу Сіверська, Серебрянки, Верхньокам'янського, Дронівки, Донецького, Григорівки, Резниківки, Миколаївки, Спірного, Званівки, Переїзного, Калеників, Долини та Виїмки.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник здійснював обстріл біля Новомихайлівки, Шевченка, Великої Новосілки, Запоріжжя, Залізничного, Новоданилівки, Зеленого Поля та Чарівного. Наніс авіаудари в районах населених пунктів Темування, Малі Щербаки, Новоандріївка, Вільне Поле, Новосілка, Вугледар, Павлівка та Пречистівка.

На Сіверському напрямку противник здійснив артилерійські обстріли неподалік Янжулівки, Миколаївки та Залізного Міста Чернігівської області, а також біля Нової Гути Сумської області.

На Харківському напрямку ворог активних наступальних дій не провадив. Задіяв ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів Прудянки, Дуванки, Золочева та 27 населених пунктів. Завдав авіаційних ударів біля Верхнього Салтова, Леб'яжого та Гусарівки.

На Південнобузькому напрямку противник систематичним застосуванням наявних засобів вогневої поразки по лінії зіткнення та в глибині оборони намагається утримати зайняті позиції та не допустити створення Силами оборони сприятливих умов для відновлення настання та звільнення тимчасово захопленої території.

Окупанти задіяли армійську авіацію для ударів неподалік Андріївки. Активно проводили повітряну розвідку району безпілотними літальними апаратами.

В акваторії Чорного моря в готовності до застосування високоточної зброї знаходяться чотири носії крилатих ракет морського базування.