30 вересня
Завантажити ще

Чергова хвиля мінувань: у Вінниці, Тернополі, Рівному та Хмельницькому шукають вибухівку

Чергова хвиля мінувань: у Вінниці, Тернополі, Рівному та Хмельницькому шукають вибухівку
Фото: facebook.com/Управління вибухотехнічної служби Національної поліції України

4 серпня Україною прокотилася хвиля повідомлень про мінування - одразу в кількох містах правоохоронці та рятувальники шукали вибухівку. Зокрема, у Тернополі евакуювали залізничний вокзал та  Центральний універмаг. Про це розповів мер Сергій Надал.

За словами мера, надійшла інформація про можливу провокацію та закладену вибухівку. Але, за даними голови Тернопільської ОВ Володимира Труша, інформація про замінування не підтвердилася.

- Відповідні структури перевірили будівлі, якими надійшло повідомлення про наявність вибухонебезпечних предметів. Загроз не виявлено. Громадяни можуть повертатися на робочі місця, – розповів він.

У Рівному поліцейські також перевіряють інформацію про замінування кількох об'єктів.
Про це повідомляють правоохоронці Рівненської області.

- Повідомлення про замінування залізничного, автовокзалу та на вулиці неподалік продуктового ринку в обласному центрі надійшло до поліції сьогодні, четвертого серпня, близько 12:00, - розповіли вони.

На місцях події працюють слідчо-оперативні групи та всі екстерні служби. Вибухотехніки з кінологами обстежують приміщення, з яких було евакуйовано громадян, та прилеглі території.

Крім того, як пише " Суспільне ", аналогічна ситуація і у Вінниці. Правоохоронці перевіряють інформацію щодо замінування інфраструктурних об'єктів. На місцях працюють спецслужби, вибухотехніки, проводять перевірку.

Тим часом у Хмельницькому отримали три повідомлення про мінування. Профільні служби перевіряють автовокзал, овочевий ринок, залізничний вокзал.

Крім того, у Кропивницькому наразі шукають вибухівку на Центральному ринку.