8 грудня
Завантажити ще

На Херсонщині росіяни посилили терор вчителів та викрали директора школи

На Херсонщині росіяни посилили терор вчителів та викрали директора школи
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На захопленій частині Херсонської області російські окупанти продовжують терор щодо освітян. Крім того, у вівторок, 2 серпня, загарбники викрали директора Гаврилівської школи Каланчацької громади Тетяну Ткаченко. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

За його даними, на території регіону з боку противника на директорів шкіл здійснюється колосальний тиск, оскільки переважна більшість наших вчителів не хочуть співпрацювати з окупантами та перебудовувати роботу навчальних закладів під російську програму.

- Росіяни продовжать терор щодо педагів Херсонщини. Саме так вони бачать підготовку до нового навчального року. З'явилася інформація, що вчора ввечері окупанти викрали директора Гаврилівської школи Каланчацької громади Ткаченко Тетяну Степанівну, – поділився чиновник.

Соболевський раніше повідомив, що російські окупанти посилюють фільтраційні процедури у окупованих населених пунктах Херсонської області. Це пов'язано із запланованими візитами чиновників РФ перед проведенням так званого "референдуму".