3 жовтня
Завантажити ще

Вночі вибухи прогриміли у Миколаєві та Харкові

Вночі вибухи прогриміли у Миколаєві та Харкові
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Вночі знову було зафіксовано обстріли Миколаєва та Харкова. За попередніми даними, обстріли велись у тому числі касетними снарядами. Місцева влада вже підтвердила інформацію про влучання, та даних про постраждалих поки що немає.

Миколаїв: декілька тривог, вибухи о п’ятій ранку

У приморському місті - знову неспокійна ніч. За ніч кілька разів спрацьовував сигнал повітряної тривоги. Близько п’ятої ранку пролунали вибухи, повідомив мер міста Олександр Сєнкевич.

- Потужні вибухи пролунали в Миколаєві близько п’ятої ранку. Є прильоти. В одному з районів міста виникла пожежа, в іншому - зруйнований супермаркет, - наголосив він.

На місці вибухів працюють рятувальні служби.  Сєнкевич пообіцяв надати більше інформації за кілька годин.

Також вибухи були зафіксовані у місті пізно ввечері 2 серпня –Сєнкевича, ворог скинув у  тому числі касетні снаряди. Подробиць немає.

Харків: два потужні вибухи

Російські загарбники обстріляли місто близько 03:55 години ночі. Харківський міський голова Ігор Терехов вже підтвердив цю інформацію.

- В одному випадку приліт у Холодногірському районі. Попередньо обійшлося без жертв і пожежі. За другим місцем влучення ДСНС дані уточнює, - наголосив мер.

Пізніше він додав, що у другому випадку «прильоту» постраждав інфраструктурний об’єкт в Новобаварському районі. Жертв та пожежі немає. Тільки руйнування.