Завантажити ще

На Херсонщині росіяни розстріляли евакуаційний автобус, є жертви

На Херсонщині росіяни розстріляли евакуаційний автобус, є жертви

Поблизу селища Довгове Херсонської області військовослужбовці Росії відкрили вогонь по мікроавтобусу, в якому перебували евакуйовані українці. В результаті загинули двоє людей. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

- Сьогодні орки скоїли ще один військовий злочин. З окупованого селища Старосілля була спроба евакуації на мікроавтобусі червоного кольору сімох цивільних. У районі селища Довгове з ПТУР окупанти розстріляли цей автобус. Двоє цивільних загинули, – повідомив Вілкул.

За його словами, внаслідок обстрілу також отримали поранення дві людини. Нині вони перебувають у лікарні. Водночас вдалося врятувати 5 мирних громадян.

- П'ятьох вдалося евакуювати до Кривого Рогу – трьох чоловіків та двох жінок, усі цивільні. Двоє з них у тяжкому стані з опіковим шоком. Усі вже в лікарні у Кривому Розі, їм надається медична допомога, - наголосив він.

З початку вторгнення Росії в Україну Херсонську область тимчасово окуповано військами РФ. Місцеві жителі неодноразово виходили на протести, демонструючи свою позицію – Херсонщина є частиною України. На початку липня міністр із реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала жителів Херсонської області виїхати на підконтрольну частину України, скориставшись будь-якими можливостями. За її словами, українські захисники готуються до звільнення регіону від росіян і там відбуватимуться жорсткі бої.