Завантажити ще

Росіяни посилюють фільтрацію напередодні "референдуму" у Херсонській області

Росіяни посилюють фільтрацію напередодні
Фото: t.me/СоболевськийЮрій

Російські окупанти посилюють фільтраційні процедури в окупованих населених пунктах Херсонської області. Це пов'язано із запланованими візитами чиновників РФ перед проведенням так званого "референдуму". Про це повідомляє голова Херсонської облради Юрій Соболевський у Telegram.

За його словами, перед запланованими "референдумами" планується кілька пропагандистських заходів. Зокрема, Херсонську область відвідають депутати Держдуми РФ та посадовці високого рівня.

- Для наших людей ця підготовка до шоу (псевдореферендуму), на жаль, обернеться черговим посиленням фільтраційних процедур та терору. Херсон окупанти "переривають" ґрунтовно - гаражі, підвали, горища, промислові та комунальні об'єкти, - розповів Соболевський.

Він закликав жителів окупованих районів Херсонської області триматися від окупантів подалі, оскільки їм "необхідно закривати місячні та календарні планові показники за викритими екстремістами, диверсантами та партизанами".

Співробітники Служби безпеки України змогли ідентифікувати всіх зрадників серед правоохоронців у Херсонській області. Для цього посилили контррозвідку на південному фронті.