Завантажити ще

Рятувальники ДСНС, які постраждали під час обстрілів Дніпра, одружилися у реанімації

Рятувальники ДСНС, які постраждали під час обстрілів Дніпра, одружилися у реанімації
Фото: adm.dp.gov.ua

Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій Ігор та Євгенія, які постраждали під час ракетного обстрілу Дніпра, одружилися прямо в реанімації лікарні. Пара разом уже кілька років, він – рятувальник ДСНС, а вона – пресофіцер. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Два майори працювали в одній зміні. Разом були на виклику і 10 квітня - розбирали завали після чергового прильоту по аеропорту Дніпра. Далі несподівана повітряна тривога і - сильний вибух.

В епіцентрі ракетного удару опинилися шість "надзвичайників". Серед них – Ігор та Євгенія. Усі отримали поранення. Дівчині дісталося найбільше. Її наречений отримав уламкові поранення ніг. Як тільки-но виписався з лікарні, одразу ж подався до коханої. Цілодобово чергував біля неї у реанімації. Там вони і вирішили зіграти весілля.

- Ми побралися тихо, без зайвого галасу та свідків. Коли Женя видужає, тоді влаштуємо свято. Будуть і гості, і вінчання у церкві, – розповів Ігор.

Вже у статусі дружини Женя вирушила на реабілітацію до Німеччини. Лікарі кажуть, що для одужання потрібні час та терпіння.

Ігор уже повернувся до роботи. Він отримав нове спорядження, техніку і наразі також керує черговою зміною. Рятувальник запевняє, що перебуває у повній готовності до бойових викликів.

В адміністрації розповіли, що Ігор за 12 років у професії врятував сотні людей. 2020 року він їздив ліквідовувати одну з найбільших лісових пожеж за всю історію в Україні, яка тривала приблизно з місяць. Тоді у Чорнобильській зоні горіли ліси. На питання, що робитиме після перемоги, Ігор відповідає, що танцюватиме з коханою Євгенією.