Завантажити ще

Окупанти визнали, що Антонівський міст пошкоджений та закрили його

Окупанти визнали, що Антонівський міст пошкоджений та закрили його
Фото: ukrinform.ru

Українські військові дійсно обстріляли Антонівський міст, що на Херсонщині. Однак ступінь пошкоджень наразі невідомий, написав у своєму телеграм-каналі військовий експерт Олег Жданов.

 - Його (Антонівського мосту – ред.) знищення є першочерговою задачею для подальшого вибиття противника з правого берегу Дніпра та звільнення Херсона. Неможливість використовувати Антонівський міст сильно ускладнить логістику противнику, що не дасть їм змоги в повній мірі підживлювати свої угрупування навколо Херсона, - наголосив експерт.

Жданов додав, що якщо міст було знищено або виведено з ладу на довготривалий термін, то «варто очікувати вночі та найближчі дні на відповіді, тобто на ракетні удари по цивільних об'єктах».

Зранку ставник окупантів Кирило Стремоусов заявив про закриття руху по Антонівському мосту .  За його словами, «опори та перекриття мосту «не пошкоджено, але дорожнє полотно постраждало». 

Про це, що ЗСУ, ймовірно, обстріляли Антонівський міст, повідомлялось ввечері 26 липня.  Підтвердження зі сторони військових немає.

За думкою австрійського військового аналітика, експерта із застосування бойової авіації Томаса Купера, знищення Антонівського мосту під Херсоном не означає автоматичний "кінець" окупації Росією Херсонщини. Та він вважає, що Антонівський залізничний міст є важливішим для росіян за Антонівський автодорожній міст.