Завантажити ще

Суд виніс вирок убивцям адвоката Грабовського - 15 років в'язниці та довічне ув'язнення

Суд виніс вирок убивцям адвоката Грабовського - 15 років в'язниці та довічне ув'язнення
Фото: unba.org.ua

Шевченківський районний суд Києва засудив до 15 років позбавлення волі та довічного ув'язнення двох чоловіків за вбивство відомого адвоката Юрія Грабовського. Про це повідомляє прес-служба прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

- Вирок було оголошено 25 липня у судовому засіданні, оголошення тексту тривало 5 годин. Один із обвинувачених отримав довічне ув'язнення, другий – терміном 15 років, - зазначено у повідомленні.

Йдеться про вбивство, яке сталося 6 років тому. У березні 2016 року адвокат Юрій Грабовський зник. Його тіло було знайдено у занедбаному саду на території Черкаської області. За версією слідства, адвоката викрали, а після тортур було по-звірячому вбито. Тоді поліція затримала двох людей, яких звинуватила у вбивстві Грабовського.

Юрій Грабовський займався гучними справами, у тому числі вів справу російського спецназівця Євгена Єрофєєва та був адвокатом ГРУшника Олександра Александрова. Під час розслідування правоохоронці заявили, що вбивство адвоката не пов'язане з його професійною діяльністю – чоловік став жертвою грабіжників.