Завантажити ще

Пес Патрон святкує третій день народження

Пес Патрон святкує третій день народження
Фото: instagram.com/patron_dsns

Пес Патрон, чотирилапий сапер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, святкує свій день народження. Йому виповнилося три роки. Про це повідомили на сторінці Патрона в Instagram.

– Мені три роки. І я найщасливіший пес у Всесвіті. У мене є сім'я, що любить, у мене є багато іграшок, я допомагаю врятувати життя людей, і в мене щодня є що є, – написали там.

Крім того, автори повідомлення не забули про подарунки для Патрона. Просять перерахувати гроші на корм для бездомних собак та котиків.

- Я знаю, що ви зараз думаєте: "Що б такого Патронові подарувати". По-перше, свою посмішку. Ось зараз усміхніться. Дякую. По-друге, хочу попросити допомогти мені зібрати кошти на велику миску корму для собачок і котиків, у яких поки що немає свого будинку: хотів би їх пригостити на честь свого дня народження. Це зовсім необов'язково, тільки якщо ви маєте можливість. Я знаю, що зараз кожна копійка не зайва, тому все зрозумію, – зазначили автора посту від імені Патрона.

Патрон став улюбленцем публіки із початком повномасштабного вторгнення. Він допомагає своєму господареві-саперу розмінувати українські землі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Патрон 🧨 (@patron_dsns)