Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

На Тернопільщині банда продавала "гуманітарку", привезену для ЗСУ та переселенців

На Тернопільщині банда продавала

Правоохоронці затримали на Тернопільщині групу людей, яка продавала гуманітарну допомогу, привезену з Європейського Союзу для військових та переселенців. Зловмисників затримали правоохоронці. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

– Четверо чоловіків, які мали дозволи на виїзд до ЄС, ввозили в Україну гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб. Усі ввезені предмети вони розподіляли між собою та продавали на території власних домогосподарств, - повідомили у поліції.

Як зазначили у відомстві, правоохоронці провели низку обшуків, у ході яких виявили формений одяг, продукти харчування та медикаменти, серед яких сильнодіючий лікарський засіб «Трамадол». Все це призначалося для переселенців та наших захисників. Сума вилученої гуманітарної допомоги складає близько двох мільйонів гривень.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальну справу за ч. 3 ст. 201-2 Кримінального кодексу "Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги". Наразі слідчі вирішують питання про повідомлення про підозру всім затриманим.

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua