Завантажити ще

Росіяни розповсюджують фейки про великі втрати ЗСУ

Росіяни розповсюджують фейки про великі втрати ЗСУ
Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation

Російська преса поширила фейк, що втрати Збройних сил України в ході бойових дій становлять не менше ніж 50-70 тисяч убитими. Про це повідомив Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України.

У ЦПД попередили українців, що російські ЗМІ поширили дезінформацію, що втрати ЗСУ "становлять щонайменше 50-70 тисяч убитими".

- Російська преса поширила заяву хакерської групи RaHDIt щодо втрат Збройних сил України під час бойових дій. Учасник російського хакерського об'єднання на умовах анонімності заявив, що на сьогоднішній день втрати становлять не менше ніж 50-70 тисяч убитими, - розповіли в центрі про чергову небилицю від росіян.

Крім того, ЦПД попереджає, що маніпуляцією є заява колаборанта-"керівника" тимчасово захоплених територій Запорізької області Євгена Балицького, що "понад 60% мешканців Запорізької області вбачають території регіону у складі РФ у статусі окремого суб'єкта".

ЦПД також попереджає, що маніпуляцією є заява члена федеральних зборів Росії Олексія Пушкова. Він заявив, що Німеччина стала на шлях антиросійських санкцій і тепер нібито постійно готується до гіршого, і боїться закриття своїх підприємств і цілих галузей промисловості.

Раніше російська пропаганда поширила фейк, що війська РФ нібито знищили реактивні системи HIMARS.