19 червня
Завантажити ще

Під час масових протестів на Шрі-Ланці постраждали понад сотні людей

Під час масових протестів на Шрі-Ланці постраждали понад сотні людей
Фото: REUTERS

У столиці Шрі-Ланки Коломбо на масових протестах отримали поранення 103 людей. З них – 53 постраждалих госпіталізували до лікарні. Про це повідомляє " Ada Derana ".

- Кількість постраждалих внаслідок масової акції протесту, що відбулася 9 липня, збільшилася до 103 осіб. Представник Національної лікарні Коломбо заявив, що 55 осіб наразі проходять лікування у лікарні, з них – одна людина у відділенні інтенсивної терапії, – зазначено у повідомленні.

За даними видання, серед постраждалих – 11 представників ЗМІ. Про їхній стан інформації немає.

Масові протести на Шрі-Ланці розпочалися 9 липня. Тисячі протестувальників штурмували резиденцію президента в Коломбо – учасники мітингу захопили його адміністративні офіси. Жителі Шрі-Ланки вимагали відставки голови держави Готабаї Раджапакси. У ході сутичок поліцейським довелося застосувати сльозогінний газ та водомети.

Причиною протестів стала найбільша економічна криза з 1948 року, коли країна набула незалежності від Великобританії. У квітні Шрі-Ланка оголосила дефолт із зовнішнього боргу, а придатні для використання іноземні резерви стали критично низькими. Протестувальники звинуватили владу Шрі-Ланки в нездатності подолати економічну кризу і закликали нинішніх керівників країни до відставки.

Фото
Фото
10 Липня 202215:18