6 грудня
Завантажити ще

У бою під Бахмутом загинув брат екс-посла України у Канаді

У бою під Бахмутом загинув брат екс-посла України у Канаді
Фото: facebook.com/bbshevch

У бою з російськими окупантами під Бахмутом загинув 33-річний командир взводу ЗСУ Євген Олефіренко. Про це повідомив брат героя, екс-посол України в Канаді Андрій Шевченко у Facebook.

- Ми привезли його до Києва - сонячного, безстрашного і назавжди усміхненого. Загинув у бою – учора, під Бахмутом. Гордість нашої родини, – написав він.

Шевченко додав, що прощання з героєм відбудеться у суботу, 9 липня, на Байковому цвинтарі. Панахида розпочнеться о 14:30 у Вознесенській церкві на Байковому цвинтарі. О 15:30 тіло воїна кремують.

Сестра "Елвіса", політолог та журналіст Богдана Шевченка розповіла, що офіцер вирушив на фронт у перший день повномасштабного вторгнення, був у найгарячіших точках, брав участь у Лисичанській обороні.

Дівчина зазначає, що весь час великої війни мимоволі ловила себе на думці: а раптом це була їхня остання зустріч, чи прийшло від брата останнє фото чи останнє повідомлення? На жаль, нещодавня зустріч рідних такою і виявилася.

- Кілька днів тому ми їздили до Женьки на схід. Передавали ще одну машину. Хлопці якраз вийшли із Лисичанська. Вберегли там себе та українські книги. Зустрів нас сидячи на лавці біля шиномонтажу, закинувши ногу на коліно, руку на спинку та посміхаючись затягував сигару. У цьому був весь Женя, – згадує Богдана їхню зустріч.

Рідні провели разом майже цілу добу, сміялися, розповідали одна одній різні історії. Дівчина каже, що дуже рада, що така зустріч відбулася і саме таким – теплим та світлим – має бути прощання.

Фото
Фото
09 Липня08:49