Завантажити ще

Гайдай: ЗСУ у Лисичанську тримали стрій, навіть коли це здавалось неможливо

Гайдай: ЗСУ у Лисичанську тримали стрій, навіть коли це здавалось неможливо
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Навіть в останній день оборони Лисичанська під щільним вогнем медики госпіталізували поранених, рятували місто пожежники, поліція фіксувала злочини. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

- Тримали стрій, навіть коли це вже здавалося неможливим. Росіяни переважали вдесятеро. Ця навала руйнувала місто та вбивала людей. Багато поранених місцевих жителів ми вивезли до лікарень Дніпра, Львова чи Івано-Франківська, - розповів очільник Луганщини.

Так, за його словами, у медзакладах Донеччини, де зараз теж вже небезпечно, за останні тижні отримують або вже отримали допомогу близько 50 важкопоранених лисичан. Тих, хто потребував госпіталізації, евакуювали навіть в останній день оборони. Він додав, що РФ зібрала сили зі всіх можливих напрямків і зосередила їх в Лисичанську:

- Їхню перевагу в особовому складі ми нівелювали майстерністю українських бійців. Однак необхідна для витиснення ворога кількість далекобійної зброї до нас ще не надійшла,- наголосив він.

За словами Гайдая, окупанти закріпилися в Лисичанську. Вдалося їм і форсувати річку Сіверський Донець, щоб на п’ятий місяць війни таки захопити Білогорівку. Під контролем росіян вже й Золотарівка. На даний час бої тривають в районі  Новоконстантировки.