3 грудня
Завантажити ще

У Генштабі ЗСУ підтвердили виведення українських військ з Лисичанська

У Генштабі ЗСУ підтвердили виведення українських військ з Лисичанська

Збройні сили України були змушені вийти з Лисичанська, залишивши свої позиції та межі. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу.

- Після важких боїв за Лисичанськ Сили оборони України були змушені відійти з позицій і рубежів. В умовах кратної переваги російських окупаційних військ в артилерії, авіації, реактивних системах залпового вогню, боєприпасах та особовому складі продовження оборони міста призвело б до фатальних наслідків, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, рішення про виведення українських військ із Лисичанська було ухвалено з метою зберегти життя наших захисників.

– Ми продовжуємо боротьбу. На жаль, для успіху недостатньо сталевої волі та патріотизму потрібні матеріально-технічні ресурси. Захисники Луганщини та інших регіонів нашої країни героїчно виконують свої цивільні та військові обов'язки. Ми повернемось і обов'язково переможемо!, - наголосили у Генштабі.

Лисичанськ було єдиним містом у Луганській області, яке знаходиться під контролем ЗСУ. За місто йшли запеклі бої. Російські війська знищують місто та атакують мирних городян. Ситуація у Лисичанську залишається дуже складною.