Завантажити ще

На Запоріжжі російські солдати перестріляли один одного - четверо загиблих

На Запоріжжі російські солдати перестріляли один одного - четверо загиблих
Фото: aa.com.tr

Між військовими Росії, які перебувають у Токмаку Запорізької області, сталася стрілянина. Внаслідок цього загинули четверо російських солдатів, а ще близько 10 отримали поранення. Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

- Поблизу населеного пункту Токмак, який тимчасово окупований ворогом, стався словесний конфлікт між військовослужбовцями РФ, він переріс у збройну сутичку, внаслідок якої загинуло 4 та поранено близько 10 окупантів, - повідомили у відомстві.

За даними української розвідки, на тимчасово окупованих територіях збільшується кількість збройних сутичок між російськими солдатами.

- Банальною причиною є міжетнічні конфлікти та розподіл награбованого майна українців. Під впливом алкогольного та наркотичного сп'яніння учасники конфліктів зі зброєю захищають награбоване, - наголосили в ОДА.

На початку червня українські спецслужби перехопили чергову розмову російського солдата з матір'ю. У ньому він зізнається, що російські солдати влаштовують перестрілки між собою.