15 липня
Завантажити ще

На кордоні з Угорщиною утворилися кілометрові черги з "євробів"

На кордоні з Угорщиною утворилися кілометрові черги з
Фото: facebook.com/DPSUkraine

На кордоні України у Закарпатській області утворилися кілометрові черги автомобілів, які везуть на пільгове розмитнення. Про це повідомив голова Закарпатської ОВ Віктор Микита.

За його словами, на кордоні з Угорщиною черги розтягнулися на кілька кілометрів і іноді сягають 800 автомобілів. Дещо краща ситуація на словацько-українському кордоні, однак і так люди змушені чекати годинами, а іноді й днями.

– Люди перебувають у транспортних засобах по кілька діб, на спеці та без належних санітарних умов, – розповів голова ОВА.

Він уточнив, що йдеться про чергу лише транспортних засобів, що ввозяться для розмитнення.

- Це не стосується загального трафіку, туристів, транзиту та ін. Ця категорія рухається спокійно, черг на цих шпальтах майже немає, – запевнив він.

Глава ОВА зазначив, що трафік збільшився у сотні разів, машини на розмитнення їдуть не лише з Угорщини, а й із країн Балтії, Польщі та інших.

- Значна частина авто не має відповідно оформлених документів, що значно ускладнює перепустку та оформлення. Є й інші чинники операційного характеру, які потребують негайної оптимізації, – підсумував Микита.

З 1 липня в Україні відновлюють оподаткування транспортних засобів, що ввозяться громадянами.