24 травня
Завантажити ще

Міноборони: На сході ЗСУ здійснюють маневрену оборону

Міноборони: На сході ЗСУ здійснюють маневрену оборону
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Ситуація на сході України на сьогодні є складною. Збройні сили здійснюють там маневрену оборону, розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі інформаційного телемарафону.

- Що стосується сходу, дійсно, це гаряча точка зараз, там тривають запеклі бої. На сьогодні ворог має вогневу перевагу, але Збройні сили зі свого боку завдають ворогу втрат. ЗСУ роблять все, щоб не допустити оточення, просування ворога вглиб території, а також намагаються всіляко відтягнути сили ворога, - наголосила Маляр.

Вона додала, що складності ситуації «ніхто не приховує». Та що зараз ЗСУ «здійснюють маневрену оборону і змінюють певні рубежі".

Очільник Луганщини Сергій Гайдай напередодні повідомив, що за останню добу росіяни захопили ще два населені пункти - Лоскутівку та Рай-Олександрівку.  У Сєвєродонецьку  окупанти ударили по території цегляного заводу, «Склопластику», а також заводу хімічного нестандартизованого обладнання. Пошкоджено і  будівлю ІІ прохідної «Азоту». Він додав, що росіяни позбирали всі резерви і направили їх на штурм Сєвєродонецька та напрямку Золоте - Тошківка.