20 червня
Завантажити ще

У Маріуполі російські окупанти прослуховують телефонні розмови мешканців міста

У Маріуполі російські окупанти прослуховують телефонні розмови мешканців міста
Фото: t.me/andriyshTime

У Маріуполі російські окупанти прослуховують мобільні телефони людей, які почали користуватися російським оператором "Фенікс". Формально росіяни роздають картки, але насправді колаборанти та наближені до них продають їх по 450 грн. Вони користуються бажанням людей вийти на зв'язок з рідними, адже інший зв'язок у місті не працює. Про це розповів радник мера Петро Андрющенко.

– Все, що робиться окупантами у бік покращення, перетворюється на знущання у чергах та збагачення на чужій біді, – наголосив Андрющенко.

Він також закликав маріупольців, які вже почали користуватися російським мобільним оператором, не забувати, що окупанти прослуховують усіх у Маріуполі.

- Кожне необережне слово – ризик для людини у Маріуполі. Не наражайте близьких на небезпеку, - зазначив він.

Також Андрющенко розповів, що у Лівобережному районі Маріуполя російські загарбники зносять будинки, виганяють людей на вулицю та продовжують мародерство.

"Знесення будинків продовжується. Концентруються у Лівобережному районі. Всі багатоповерхівки на бульварі Меотиди до номера 46 буде знесено. Людей просто виганяють на вулицю, можливості винести особисті речі не дають", - написав Анрющенко.

Він також додав, що російські "рятувальники" не гребують мародерством. Пошуком загиблих під завалами ніхто не займається, але за хабар можуть окремо пошукати за вказаною адресою.