Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

Арестович: Під Сєвєродонецьком та Лисичанськом є загроза оточення

Арестович: Під Сєвєродонецьком та Лисичанськом є загроза оточення

Ситуація в Сєвєрдонецьку для українських військових не найкраща. Російські загарбники перекинули туди свої сили і у ЗСУ тепер є проблеми і загроза оточення. Про це радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

За його словами, росіяни перекинули сили  з Ізюмсько-Слов'янському напрямку, як "безперспективного". Мова йде щонайменше про дві батальйонні тактичні групи (БТГр). Росіяни також намагалися  поки що безуспішно форсувати Сіверський Дінець у районі Сіверська.

- У нас великі проблеми під Сєверодонецьком та Лисичанськом. Вони кинули не менше трьох БТГр на цьому напрямку. Але оскільки там війська настільки виснажені, навіть це є дуже вагомою гирею на ваги... І ця гира спрацювала, – сказав Арестович.

Він додав, що зараз загарбники намагаються закрити в оточенні українські сили у Золотому та Гірському. І загроза такого цього закриття реальна. Крім того, наголосив Арестович, російські війська кинули сили на низку населених пунктів на південь від Сєверодонецька та Лисичанська, намагаючись цим створити маленькі тактичні оточення.

- Вони кинулися на Білу гору, Борівське, на Сиротине (це вже безпосередньо під Сєвєродонецьком та Лисичанськом). Там теж тривають місцеві бої, які становлять певну небезпеку. Метьолкіне ми втратили під Сєвєродонецьком, – додав Арестович.

За його словами, є передумови до тактичного успіху у російських військ під Лисичанськом. Арестович уточнив, що наразі загроза оточення по великому рахунку є, але росіяни поки не зможуть її реалізувати.