Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Загиблих у Лисичанську та Сєвєродонецьку мирних жителів ховають у величезній братській могилі

Загиблих у Лисичанську та Сєвєродонецьку мирних жителів ховають у величезній братській могилі
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Загиблих у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному мирних жителів ховають у братській могилі. У ямі – дюжина або близько того мішків із трупами. Людей звалюють у купу, бо вони не мають родичів, які могли б забрати та поховати їхні тіла, пише The New York Times.

Могила знаходиться поруч із пагорбами, на яких зараз розташовані українські артилерійські позиції, які захищають місто. Нею стали траншеї, які викопали ще на початку війни.

За словами 41-річного рядового Сергія Векленка, людей у ямі ховають із квітня. За попередніми даними, там близько 300 тіл. Багато кого з них все ще не засипали землею, тому що вся техніка спрямована на спорудження окопів.

Обстріли в Лисичанську та Сєвєродонецьку тривають уже тривалий час: російські окупанти зосередилися на захопленні міст після того, як їх вибили з Київської та Чернігівської областей. При цьому у регіоні щодня зростає кількість обстрілів з боку російської армії. Так, напередодні в Лисичанську ворог завдав ракетного авіаудару по будинку культури, де переховувалися місцеві жителі. Загинуло троє людей, ще семеро госпіталізовано.