Завантажити ще

У Маріуполі росіяни терміново відкривають інфекційне відділення через загрозу холери

У Маріуполі росіяни терміново відкривають інфекційне відділення через загрозу холери
Фото: t.me/andriyshTime

Російські окупанти терміново готують до запуску інфекційне відділення на базі лікарні швидкої допомоги в Маріуполі. Це з серйозною загрозою поширення холери. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

- Інфекційне відділення буде відкрито на базі ковидного відділення, яке під час вуличних боїв у Маріуполі використовувалось окупантами для зберігання близько 600 тіл загиблих. Відділення смерті, – пише Андрющенко.

Він також розповів, що інфекційне відділення "очолює" росіянин, який приїхав із Сибіру за пригодою на "медичне сафарі" для здобуття унікального досвіду.

Крім того, у місті черга на отримання дозволу на поховання близьких становить до 10 днів.

– Влітку. Цей час маріупольці повинні зберігати тіло або вдома або на вулиці імпровізованих моргів. Наслідки зрозумілі для всіх. Тому кількість власноруч влаштованих могил у дворах зростає. Ексгумацію де-факто зупинено, - додав Андрющенко.

В окупованому Маріуполі може бути спалах холери – про це говорять і маріупольці, і офіційна влада міста. На жаль, до цього все йшло більше трьох місяців: через повністю знищену інфраструктуру немає вільного доступу до питної або хоча б технічної води, не працює каналізація, а в лікарнях відсутні медикаменти.