8 червня
Завантажити ще

Жителька Бердянська розповіла про знущання росіян: Роздягали на морозі, били та катували

Жителька Бердянська розповіла про знущання росіян: Роздягали на морозі, били та катували
Фото: facebook.com/berdyanskcc

Жителька Бердянська, який був окупований російськими військами 28 лютого, розповіла про знущання солдатів над мирними людьми. З її слів, у перші дні після захоплення міста люди активно виходили на акції протесту. Але з кожним днем ​​їхня кількість зменшувалася, а 20 березня мітингувальників жорстко побили, а деяких потім викрали та катували. Про це пише "Цензор.НЕТ ".

Жінка вважає, що причетних до організації акцій просто хтось "здав". Одному з таких "затриманих" вдалося за деякий час повернутися додому. Чоловік зібрав рідних та поїхав із міста.

- Жінку одну роздягли до пояса на морозі і змушували читати газету, а потім підвели до вух струм і вдарили. Чоловікові руки ламали, били, – розповіла вона.

Наразі життя в місті відносно спокійне, бердянці "зачаїлися". Російські солдати постійно патрулюють вулиці всіх районів невеликими групами, іноді ходять у супроводі поліцейського із РФ.

Росіяни підходять до чоловіків, запитують документи, перевіряють татуювання по всьому тілу. Останнім часом все частіше зустрічаються ворожі солдати у цивільному одязі, їх видно за поведінкою, розповіла місцева мешканка. Переодягнені військові, за її словами, "ходять, щось знімають на відео, до всіх придивляються, заграють до дівчат".

Крім того, окупанти та російські поліцейські ходять по будинках та квартирах.

– Примушують відчиняти двері, заходять у житло, перевіряють документи. Якщо їм не подобаються відповідь чи реакція, можуть виявити агресію і навіть застосувати силу. Викрадають людей, тримають днями, тижнями, катують, потім когось відпускають, когось - ні... – розповіла вона.

Квартири, де ніхто не живе, росіяни віджимають і заселяють туди своїх. А щоб про їхню діяльність ніхто не дізнався, вони постійно глушать мобільний зв'язок та інтернет, а місцевим кажуть, що мережу нібито відключає Україна.