15 серпня
Завантажити ще

В Запорізькій області російські солдати продовжують викрадати людей

В Запорізькій області російські солдати продовжують викрадати людей
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

В Запорізькій області російські загарбники зосередили свої основні сили в районі Оріхова, Гуляйполя. Також вони  посилили свої підрозділи в районі Василівки, повідомили у Запорізькій ОВА.

- Рашисти здійснили обстріл з РСЗВ по цивільній інфраструктурі та мирних домогосподарствах Оріхова, Гуляйполя, смт. Комишувахи, с. Таврійське, с. Новоданилівка, с. Новоандріївка Пологівського району, с. Кам’янське Василівського району, - підкреслили в адміністрації.

Крім цього, ворог обстрілював позиції підрозділів наших військ вздовж лінії зіткнення з усього спектру озброєння в районі Вільного поля, Чарівного, Залізничного, Кам’янського, Білогір’я,  Гуляйполя, Полтавки,  Новоданилівки, Новосілки, Червоного, Малинівки, Оріхова, Ольгівського, Успенівки.

Внаслідок російських артилерійських ударів в районі с. Таврійське та  смт. Комишувахи осколкові поранення отримали неповнолітній хлопець, чоловік та жінка. Також  зазнала пошкоджень цивільна інфраструктура Оріхова, Гуляйполя, Комишувахи та с. Таврійське. Частково пошкоджено близько 20 будинків, олійниця, автомобіль та приміщення магазину.

В Мелітополі та Токмаку російські окупанти продовжують викрадати людей. За останню добу вони забрали в невідомому напрямку трьох місцевих чоловіків.

Також російські заламидники продовжують займатися на тимчасово зайнятих територіях мародерством. В с. Новокам’янка, Кінські Роздори, Кам’янка, Солодководне,  смт. Більмак Пологівського району та с. Дніпровка  Василівського району окупанти викрали 6 легкових та 3 вантажних автівки.

 За даними Генштабу ЗСУ, в цілому дії російських загарбників за минулу добу не змінилися – вони обстрілюють цивільну інфраструктуру та намагаються штурмувати декількома напрямками. Безуспішно.