Завантажити ще

Війська РФ завдали ракетних ударів по Львівщині - влучили у Бескидський тунель

Російські військовослужбовці завдали ударів по Львівській області. Цю інформацію підтвердив голова обласної державної адміністрації Максим Козицький у своєму Телеграм-каналі.

- На Львівщині справді пролунали вибухи. У Стрийському районі. Залишайтеся в укриттях. Як тільки можна буде, повідомлю більше, – написав Козицький.

Пізніше чиновник уточнив, що ракетний удар було завдано по об'єкту транспортної інфраструктури. В результаті отримали поранення дві особи.

- Попередньо: ракетний удар по об'єкту транспортної інфраструктури. Двоє людей поранено. Інформації про загиблих наразі немає. Інформація уточнюється, – додав він.

За даними радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, росіяни завдали ударів крилатими ракетами по Бескидському залізничному тунелю.

- Російські ублюдки вдарили крилатими ракетами Бескидським залізничним тунелем, що проходить через Карпати у Львівській області. Мета – спробувати порушити залізничне сполучення та зупинити постачання палива та зброї від наших союзників, – повідомив Геращенко у своєму Телеграм-каналі.

Йдеться про залізничний тунель, який є частиною Львівської залізниці. Бескидський тунель в Україні – другий за довжиною. Для нашої країни він має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі у напрямку до західного кордону країни, а також понад 60% транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.