Завантажити ще

"Толку ніх*я немає від цих ПВКшників". Українські захисники знищили еліту "вагнерівців" на Донбасі

Фото: ssu.gov.ua

Українські військові знищили великий підрозділ "вагнерівців" на Донбасі. Дізнавшись про це, «звичайні» російські окупанти зі штатних частин ЗС РФ бояться воювати, справедливо вважаючи, що якщо ЗСУ не має проблем з ліквідацією елітних підготовлених частин, то доля простих солдатів теж буде незавидною. Про це свідчить перехоплена телефонна розмова загарбників, яку прес-служба СБУ опублікувала 31 травня.

- Туди, де рубіж треба взяти, туди ПВКшників он скільки загнали... А толку ніх*я немає від цих ПВКшників! Там вони, всі полягли, ці ПВКшники. Це, бл*, спецназ, нах*й! Підготовлений, йоб*ний в рот! Вони всі полягли. Ну не всі, там залишки якісь безпонтові залишилися. Я, х*й його знає, я більше взагалі виходів не бачу із цієї ситуації, - каже окупант своїй дружині.

У відповідь жінка висловила побажання: «Пішли вони нах*й зі своєю армією».

26 квітня стало відомо, що на Луганщині поблизу Попасної бійці 24-й ОМБр знищили загін приватної військової компанії "Ліга" (колишня "Вагнер"). Проте, за даними "УП", мова у розмові йде про "свіжіше" знищення "вагнерівців" - 27 травня.

Раніше повідомлялося, що в Україні загинув російський льотчик - генерал-майор у відставці Канамат Боташев. 63-річний пілот літав на Су-25, який, за непідтвердженими офіційними даними, належить до сил ПВК, а не до регулярної армії. Ряд військових експертів стверджуть, що "вагнерівці" вже давно мають власні бойові літаки.

Також ми писали про те, що у завдання бойовиків ПВК "Вагнер" у ході повномасштабного російського вторгнення входила організація замахів на вище керівництво України.