Завантажити ще

Полонений розповів про мобілізацію в "ДНР": примусово забрали майже всіх чоловіків

Полонений розповів про мобілізацію в
Фото: t.me/СБУкр

Полонений солдат із так званої "Донецької народної республіки" розповів, що окупаційна влада мобілізувала майже всіх чоловіків із "ДНР". Їх забирають на війну примусово. Про це повідомляє Служба безпеки.

Чоловік розповів, що його мобілізували у тимчасово окупованій Донецькій області та у регіоні майже не залишилося чоловіків. Бойовики жартують, що псевдореспубліку варто перейменувати на ЖНР (Жіноча народна республіка).

- Нам не до політики, ми робітники, працювали... А в нас мобілізували майже 100% чоловічого населення! Знаєте, як зараз "ДНР" обзивають? "ЖНР"! Там чоловіків практично не залишилося, - сказав полонений окупант.

Він також додав, що російські військові часто принижували ДНРівців, а командири стріляли під ноги, якщо їм щось не подобалося. Саме через таке ставлення росіян він ніколи не відчував себе частиною російської армії.

– Нас кинули у Стеблянці без зв'язку, без нічого. Командування у нас, я не сказав би, що було дуже коректне. Саме командир батальйону практично постійно був у нетверезому стані, – розповів він.

Раніше розвідникам вдалося перехопити телефонну розмову двох окупантів із так званої "ДНР". Обидва охоче діляться враженнями від своїх звірств, але при цьому скаржаться, що обіцяної колись ротації  можна навіть не чекати.