Завантажити ще

Житель Мотижина: Російський солдат застрелив дочку на очах у батьків через колір її одягу

Житель Мотижина: Російський солдат застрелив дочку на очах у батьків через колір її одягу
Фото: tsn.ua

Мешканець села Мотижин Микола Литвиненко довго не наважувався розповісти свою історію. Під час окупації Київської області його дочку Ярославу на очах у батьків застрелив російський солдат, з того часу чоловік досі не може прийти до тями. Про це повідомляє ТСН.

- Вона як крикнула - і така дуга з кров'ю фонтаном, – розповідає зі сльозами мати загиблої.

Причина вбивства - солдатові не сподобалося вбрання жінки.

- Я спитав: навіщо ви це зробили. Один із них, той, що стріляв, сказав: вона була в чорному, - згадує батько Ярослави.

Трагедія сталася 19 березня. Родина Миколи того дня городами тікала подалі від вулиці, якою рухалася російська бойова техніка. Проте на російському БТР був снайпер.

Після вбивства дочки росіяни взяли Миколу в полон, бо він побачив їхні позиції. Чоловік не бачив, але чув усе, що відбувається поряд.

- При мені вони катували десь чотири особи. Я це чув. Вони з них знущалися, - згадує чоловік.

Вже після визволення села на початку квітня місцеві дізнаються, що катували росіяни сім'ю селищного голови Мотижина Ольги Сухенко. Їхні тіла знайдуть на краю лісу в братській могилі. А за кілька метрів закопали й тіло дочки Миколи.

Зазначимо, що коли окупанти тікали з Київської області, то покидали свої шеврони, що й допомогло правоохоронцям ідентифікувати росіян, які тримали Миколу Литвиненка в полоні. Росіяни також залишили в окопах та й документи – не лише поодинокі паспорти, а й повні списки військовослужбовців та позиції, на яких вони були закріплені. Прокурори вже вийшли на слід убивць Ярослави Литвиненко.