3 червня
Завантажити ще

У небі над Україною загинув 67-річний полковник-окупант із Білорусі

У небі над Україною загинув 67-річний полковник-окупант із Білорусі
Фото: t.me/a_shtirlitz

На Луганщині українські захисники збили російський Су-25, яким керував білоруський відставний полковник Микола Марков. 67-річний льотчик, як і його 63-річний колега Канамат Боташев, більше воювати проти України не буде. Про це 26 травня повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, відомий у соцмережах під ніком "Штірліц".

Марков брав активну участь у війні проти України. Він був у складі однієї з російських приватних військових компаній.

Як відомо, Марков загинув у Луганській області у районі Попасної.

- Марков Миколай 1955 року народження, проживав у Ліді (Білорусь), літав "від якоїсь ЧВК" відомим у генерала Боташева. Збито на Су-25 у районі міста Попасна Луганської області. Діди на старість вирішили... Вже вірно повертаються додому, - написав Штефан.

З повідомлення Штефана не зрозуміло до кінця, чи були Боташев, про загибель якого повідомлялося 23 травня, і Марков в одному літаку або в різних. Термін "відомий" передбачає, що це має бути пілот другого в парі літака. Але ВСУ 22 травня повідомляли лише про один збитий в районі Попасний літак, а базова модифікація Су-25 розрахована на управління двома пілотами.

Згідно з даними Міноборони України, наші ВПС збили 206 російських літаків та 170 вертольотів. Декілька російських льотчиків, які бомбили громадянське населення, були взяті в полон, їм висунуто звинувачення у військових злочинах.