29 червня
Завантажити ще

Заступник міністра оборони Росії приїхав на похорон свого племінника, який загинув в Україні

Заступник міністра оборони Росії приїхав на похорон свого племінника, який загинув в Україні
Фото: колаж zhzh.info

Ліквідація в Україні племінника заступника міністра оборони Росії Адама Хамхоєва, який був командиром десантно-штурмової роти окупантів, отримала офіційне підтвердження. Влада Інгушетії 23 травня висловила співчуття сім'ї загиблого і повідомила про його похорон.

В Інгушетії поховали капітана Адама Хамхоєва, який загинув в Україні під час спецоперації. Висловити співчуття рідним та близьким військовослужбовця приїхали спікер Народних Зборів республіки Магомет Тумгоєв із депутатами, перший заступник голови уряду Магомед Євлоєв, представники адміністрації Глави та Уряду регіону.

На похороні, за повідомленням прес-служби уряду Інгушетії, побував замміністра оборони Росії Юнус-Бек Євкуров, який доводиться загиблому офіцеру рідним дядькам. Свої співчуття сім'ї загиблого висловили також представники сусідніх республік, Міноборони Росії, глава Дагестану та чиновники Інгушетії.

Командир десантно-штурмової роти капітан Адам Хамхоєв загинув в Україні в ніч із 20 на 21 травня. Він був випускником Рязанського вищого командного училища ВДВ, проходив військову службу в Ульяновську. У військах ВДВ його характеризували як "блискучого офіцера та грамотного командира".

Раніше в Чорнобаївці загинули командувач 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ гвардії генерал-лейтенантАндрій Мордвічов і командувач 49-ї загальновійськової армії РФ, генерал-лейтенант Яків Резанцев.