Завантажити ще

В університеті Каразіна шоковані звинуваченням проректора у вбивстві своїх дітей у Туреччині

В університеті Каразіна шоковані звинуваченням проректора у вбивстві своїх дітей у Туреччині
Фото: sabah.com.tr

У Харківському національному університеті Каразіна попросили не поспішати зі звинуваченнями на адресу проректора з науково-педагогічної роботи Олексія Навроцького. У вузі зазначили, що офіційних повідомлень від поліції Туреччини про те, що він убив своїх дітей, наразі немає.

- Офіційної інформації з боку турецьких правоохоронних органів наразі немає, всі попередні висновки — на основі інформації з турецьких ЗМІ, - йдеться на сайті університету.

У ВНЗ повідомили, що 25 березня Навроцький написав заяву на відпустку без збереження зарплати. Необхідність відпустки він пояснив значним погіршенням здоров'я. В університеті Каразіна зазначили, що "вражені шокуючою звісткою", проте попросили не спекулювати на сімейній трагедії.

- Під час війни, яка психологічно травмує людей, спричиняє деструктивні депресивні стани, ця трагедія сприймається особливо гостро, але потребує об’єктивного і неупередженого з’ясування ситуації. Відповіді про причини та обставини подій надасть офіційне слідство, - уклали у виші.

У неділю турецькі ЗМІ повідомили, що в Анталії затримали українця Олексія Навроцького. Дружина Юлія звинуватила чоловіка у вбивстві дітей та нападі на неї. Інцидент стався близько 8:30 ранку. За інформацією журналістів, хлопцеві було чотири роки, а дівчинці – шість.