Завантажити ще

В Енергодарі російські окупанти напали на рятувальників, які вийшли на протест після викрадення їхнього начальника

В Енергодарі російські окупанти напали на рятувальників, які вийшли на протест після викрадення їхнього начальника
Фото: t.me/orlovdmytroEn

З ранку 20 травня, на 86-й день війни, пожежна частина Енергодару вийшла на протест проти дій російських оккупантів, які напередодні викрали начальника пожежно-рятувального загону Віталія Трояна. Як повідомив у своєму телеграм-каналі мер міста Дмитро Орлов, у відповідь військові РФ застосували силу.

- Окупанти застосували силові методи до рятівників, які вийшли на підтримку викраденого начальника пожежно-рятувального загону Віталія Трояна! Відбувається побиття людей та пошкодження пожежно-рятувальної техніки, - підкресли Орлов.

В подальшому стало відомо, що окупанти не тільки зі стрільбою та побиттям розігнали мирну акцію протесту, а й забрали ще й виконувача його обов'язків начальника С. Пилинського.

Віталія Трояна росіяни забрали вдень 18 травня. Приблизно в 12.00 вони приїхали до пожежної частини ДПРЧ-13 та провели обшук в кабінеті начальника 1 державного пожежно-рятувального загону Віталія Трояна. Після чого опечатали кабінет і вивезли його у невідомому напрямку. За даними Орлова, працівники припускають, що окупанти пропонували керівнику загону розпочати роботу під прапорами РФ.