11 серпня
Завантажити ще

Під Києвом знайдено нове масове захоронення. Серед вбитих російськими окупантами - громадянин Чехії

Під Києвом знайдено нове масове захоронення. Серед вбитих російськими окупантами - громадянин Чехії
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=V4NKU4gqxhc

В Бучанському районі поліція виявила та оглянула тіла трьох вбитих російськими окупантами мирних осіб. Захоронення розташовувалось обабіч окружної дороги неподалік Макарова, де в період бойових дій розміщувались позиції росіян, повідомили у прес-службі Нацполіції.

В ямі знаходились три чоловіки, серед яких один іноземець. Загиблих розстріляли в різні частини тіла. Поряд із захороненням знаходилася розтяжка із гранатою «Ф-1», яку залишили окупанти.

- Дві особи були вбиті в голову, одна особа в живіт. На місці захоронення знайшли документи одного з загиблих – це громадянин Чехії. Є його відповідні дані. Інші дві людини не встановлені на даний час, але вони були в цивільному одязі. Ми будемо шукати при яких обставинах вони зникли на території України – прокоментував голова поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Встановлено, що до війни громадянин Чехії працював в Україні далекобійником. З початком бойових дій приїхав до нашої держави допомагати в якості волонтера. Перестав виходили на зв'язок з березня. На Батьківщині у 49-річного іноземця залишались дружина та брат.

Крім того, неподалік села Раківка поліцейські знайшли тіло ще одного розстріляного місцевого жителя - колишнього оперативного працівника органів внутрішніх справ, який перебував на пенсії. В період окупації чоловік вийшов за дровами і не повернувся. Виявилось, що солдати російської федерації роздягнули чоловіка і розстріляли. Загиблого поховали на полі поряд із бойовими позиціями агресорів.

Раніше телеканал CNN показав відео, на якому російські солдати застрелили у спини двох беззбройних мирних жителів.