1 жовтня
Завантажити ще

СNN показав, як російські солдати холоднокровно вбивали мирних людей під Києвом

СNN показав, як російські солдати холоднокровно вбивали мирних людей під Києвом
Фото: edition.cnn.com

Телеканал CNN оприлюднив шокуюче відео, на якому російські солдати застрелили у спини двох беззбройних мирних жителів, коли відходили після зіткнень на околицях Києва. Про це повідомляє сайт телеканалу CNN.

- Обидва цивільні загинули після безсердечної стрілянини, яка суперечить так званим правилам війни, що забороняють нападати на цивільних осіб, - зазначає телеканал.

Журналістам вдалося встановити особи загиблих. Це власник автосалону, ім'я якого сім'я попросила не оприлюднювати, та 68-річний Леонід Пляц, який працював у автосалоні сторожем.

На відео з камер спостереження видно, що двоє цивільних українців спочатку розмовляють із російськими солдатами, які намагалися проникнути на територію автосалону, але за кілька хвилин, коли чоловіки повертаються та рухаються від солдатів углиб автосалону, російські окупанти стріляють їм у спини.

- Те, що трапилося біля автосалону 16 березня, не було боєм між військовими і навіть не між військовими та озброєними цивільними… Це було боягузливе, холоднокровне вбивство двох беззбройних людей, - зазначає канал.

Після розстрілу чоловіків п'ятеро російських військових проникли в автосалон та почали його грабувати. На той момент охоронець ще був живий. На відео видно, як він із зусиллям став на ноги і наклав собі на стегно щось схоже на джгут, дістався посту охорони та викликав допомогу. Добровольці, які прибули на місце та яким спочатку довелося протистояти російським військовим, застали чоловіка живим, але не змогли його врятувати.

Телеканал зазначає, що на основі відео прокуратура проводить розслідування вбивства як військового злочину.