Завантажити ще

Українців просять не ігнорувати повітряну тривогу – особливо на День Перемоги 9 травня

Українців просять не ігнорувати повітряну тривогу – особливо на День Перемоги 9 травня

Українців закликають напередодні та під час 8-9 травня бути уважними до сигналів повітряної тривоги та не ігнорувати їх. З таким проханням 6 травня виступив Центр протидії дезінформації при РНБО України.

 РНБО прогнозує, що у святкові дні підвищується ризик масового обстрілу українських міст.

- Оскільки російські війська не можуть похвалитися вагомими досягненнями на фронті до Дня Перемоги, підвищується ризик масового обстрілу українських міст у ці дні, - йдеться у повідомленні.

Тому українців закликають особливо уважно реагувати на сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил у разі введення комендантської години.

У регіонах, ймовірно, вживатимуть запобіжних заходів на свій вибір. Так, уже відомо, що Запоріжжя вводить велику комендантську годину з 8 травня по 10 травня. А міський голова Івано-Франківська закликає місцевих жителів виїхати за місто 7-9 травня або скоротити перебування на вулицях, оскільки місцева влада побоюється ракетних ударів.

Раніше повідомлялося, що 9 травня влада України і силовики чекають з певною тривогою. За різними прогнозами, у День Перемоги Путін може оголосити про анексію окупованих на даний момент українських територій або перевести "спецоперацію" в режим офіційної війни з оголошенням загальної мобілізації в РФ.