Завантажити ще

ЗМІ: ЗСУ підбили біля острова Зміїний російський фрегат

ЗМІ: ЗСУ підбили біля острова Зміїний російський фрегат
Фото: https://ru.wikipedia.org

Український ПКРК «Нептун» підбив російський фрегат проекту 11356Р типу «Буревісник», що знаходився біля острова Зміїний. Як повідомила «Думська», на кораблі стався вибух із подальшим займанням.

"Над цим районом акваторії Чорного моря наразі кружляє ворожа авіація, на допомогу кораблю з тимчасово окупованого Криму вийшли рятувальні судна", – пише видання.

Інформацію підтвердив нардеп Олексій Гончаренко. За його даними, підбито фрегат «Адмірал Макаров». Офіційного підтвердження від ОК «Південь» поки що не було, проте в останньому зведенні Генштабу ЗСУ зазначається 11 кораблів – плюс 1 за останню добу.

Вікіпедія вже змінила статус корабля як на «імовірно збитий ЗСУ 6 травня».

"Адмірал Макаров" - третій фрегат проекту 11356Р, що перебуває на озброєнні Чорноморського флоту Росії. Входить до складу 30-ї дивізії надводних кораблів. Названо на честь віце-адмірала Російського імператорського флоту Степана Йосиповича Макарова.

На початку квітня ЗСУ також підбили флагман російського флоту – крейсер «Москва». Влада РФ досі не визнала смерть тих, хто був на його борту, – рідним кажуть, що місцезнаходження членів екіпажу «не встановлене».