Завантажити ще

Єдина лікарня Сєвєродонецька, яку обстріляли, продовжила роботу незважаючи на руйнування

Єдина лікарня Сєвєродонецька, яку обстріляли, продовжила роботу незважаючи на руйнування
Фото: slovoidilo.ua

У єдиній лікарні Сєвєродонецька, яку обстріляли вчора, немає світла та води, проте лікарі продовжили працювати. Про це вранці 28 квітня повідомив голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай.

"Руйнувань різної значущості зазнали три поверхи. На одному з них сталося пряме влучання снаряду в палату. Жінка, яка там знаходилася, загинула на місці. До речі, її було госпіталізовано на минулому тижні з уламковим пораненням ніг. Також на території медзакладу пошкоджено котельню та складські приміщення. Після обстрілів у лікарні зникли світло та вода", – написав він у своєму телеграм-каналі.

Увечері в середу головний лікар Роман Водяник розповів hromadске, що у лікарні залишаються приблизно 50 пацієнтів. В основному це люди з пневмонією та серцево-судинними патологіями.

Лікарню у Сєверодонецьку обстріляли близько 11:00 27 квітня, одна пацієнтка загинула, двоє медичних працівників отримали поранення. За словами голови Луганської ОВА, росіяни знали, що у лікарні перебувають пацієнти. В області також працюючою залишається лікарня в Лисичанську. 

Сєвєродонецьк з 2014 року є адміністративним центром Луганської області. У місті залишилося 20 тисяч людей.