Завантажити ще

У Бучі завершують ексгумацію тіл: відомо про 412 загиблих

У Бучі завершують ексгумацію тіл: відомо про 412 загиблих
Фото: facebook.com/buchagolova

У Бучі продовжується процес ексгумації тіл загиблих внаслідок російської окупації. Відомо про щонайменше 412 людей, які загинули через російських загарбників. Про це повідомив мер міста Анатолій Федорук.

Наразі у Бучанській громаді працюють слідчі та експерти. Доводиться працювати без вихідних. Отже, цифра у 412 загиблих ще не є остаточною. Також продовжується підрахунок поранених, додав мер.

- В окрему справу виділено братську могилу біля Церкви Андрія Первозванного по вулиці Богдана Хмельницького, 7-б, де всього дістали 117 тіл, у тому числі 30 жінок та 2 дитини. Там убиті, застрелені та закатовані окупантами, є обгорілі тіла цивільних. Є пацієнти лікарні, які не змогли поховати після 24 лютого, бо росіяни не пускали ритуальну службу на цвинтарі. Є кілька хлопців із Збройних Сил України, – повідомив Анатолій Федорук.

Водночас продовжується і процес ідентифікації загиблих. Біля моргу працює інформаційний центр, який допомагає родичам знайти, упізнати та поховати своїх близьких.

Раніше начальник поліції Київської області Андрій Небутов зазначив, що за час російської окупації населених пунктів Київської області було вбито не менше 1084 мирних мешканців, їхні тіла вже виявили правоохоронці.