Завантажити ще

У Росії згорів секретний НДІ, який розробляв "Іскандери", є жертви

У Росії згорів секретний НДІ, який розробляв
Фото: відеоекран

У російській Твері виникла сильна пожежа в НДІ №2 військ Повітряно-космічних сил РФ. Про це 21 квітня повідомляє низка російських ЗМІ, зокрема, " Інтерфакс ".

Будівля вигоріла вщент. До гасіння пожежі залучили гелікоптер. Кількість загиблих, за останніми даними, п'ять осіб (спочатку повідомлялося про дві жертви вогню).

Пожежа виникла близько 11.00. Місцеві представники екстрених служб повідомляють, що спалахнули кілька поверхів, загальна площа пожежі сягає тисячі квадратних метрів. Через сильний спалах покрівля будівлі обрушилася.

За інформацією російських ЗМІ, персонал інституту евакуювали. Причиною пожежі могла стати аварійна робота електромережі у старій будівлі. Станом на 16.00 відомо про п'ятьох загиблих та 30 постраждалих.

НДІ Повітряно-космічних сил Міноборони Росії було створено у 2014 році. Його фахівці займалися розробкою ракетних систем протиповітряної оборони (зокрема С-400), "Іскандерів", зенітних систем та систем невидимості для бомбардувальників Ту-160. Також він створює навігаційні прилади, системи управління, наведення та орієнтації апаратів наземного, повітряного та космічного базування.