3 червня
Завантажити ще

У Пентагоні розповіли, які регіони України російські окупанти бомбитимуть найсильніше

У Пентагоні розповіли, які регіони України російські окупанти бомбитимуть найсильніше
Фото: Vitaly V. Kuzmin\vitalykuzmin.net\commons.wikimedia.org

Російські окупанти найближчим часом, як очікується, можуть зосередити свої авіаудари на чотирьох напрямках. Це Київ, Ізюм, Чернігів та зона проведення ООС. Про це 31 березня повідомляє CNN із посиланням на чиновника з Пентагону.

Американський чиновник зазначив, що Київ досі перебуває в небезпеці, незважаючи на заяви російських окупантів про відведення військ.

- Ми бачили, як росіяни продовжують збільшувати кількість вильотів літаків за останні 24 години до 300, а їхні удари зосереджено на Києві, Чернігові, Ізюмі та в зоні ООС, - сказав неназваний чиновник Пентагону.

Джерело CNN наголосило, що «Київ все ще перебуває під серйозною загрозою авіаударів», незважаючи на заяви Росії про виведення військ із цього району.

Крім того, Росія продовжує переміщення ракетних підрозділів до Білорусі з метою збільшення інтенсивності обстрілу балістичними ракетами населених пунктів та об'єктів інфраструктури України.

Що ж до сухопутної операції, росіяни хочуть встановити контроль над частиною Харківської, Луганської та Донецької областями, а також організувати блокаду Краматорська та Слов'янська. Наразі окупанти для цього, за інформацією українського Генштабу, створюють нове угруповання військ на Слобожанському напрямку.

- Російські окупаційні війська намагаються створити нове угруповання військ на Слобожанському напрямку з метою встановлення контролю за частинами територій Харківської, Луганської та Донецької областей, включаючи блокаду міст Слов'янськ та Краматорськ.

Ворог продовжує атакувати місто Попасна, ймовірно, з метою відвернення уваги військового керівництва України від спроб встановлення контролю над Ізюмом та Маріуполем.