Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Віталій Кім вибачився за відео, яке записав після удару по будівлі ОДА у Миколаєві: Жарт про айкос - відстій

Віталій Кім вибачився за відео, яке записав після удару по будівлі ОДА у Миколаєві: Жарт про айкос - відстій
Фото: t.me\Віталій Кім

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім вибачився за відео, яке виклав у соцмережах вранці після обстрілу російськими окупантами будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації. Безжурний Кім записав звернення, в якому іронізував над собою і зазначав, що жертв на той момент немає - шукають зниклих безвісти. Але надвечір з-під завалів дістали вже тіла 12 загиблих, і миколаївський губернатор вирішив, що його повідомлення за цих обставин виглядає недоречним.

- Я перепрошую за ранкове відео…. Дуже вірив, що не буде жертви. Жарт про айкос відстій, - визнав Кім, написавши про це в телеграм-каналі.

Він додав, що, за попередніми даними, в будівлі було набагато менше людей, ніж виявилося насправді.

- На сьогодні: 34 поранених, 12 загиблих. Продовжуємо рятувальну операцію, – написав він.

Обстріл у Миколаєві стався близько 8:45. Окупанти потрапили до дев'ятиповерхової адміністративної будівлі. Відбулася руйнація центральної секції будівлі від дев'ятого до першого поверху.

Після ранкового ракетного удару 29 березня по ОДА Віталій Кім спочатку повідомив, не уточнюючи, що російські окупанти вразили якусь будівлю. Потім, визнавши, що зруйнована облдержадміністрація, прокоментував : «Розвалили повз будівлі, до кабінету потрапили до мене, сволоти, весь запас айкосів втратив». На момент запису цього відео відомостей про загиблих ще не було, а в статусі зниклих, яких шукали під завалами, за даними Кіма, перебували вісім цивільних і троє військових.